Muriç için canlı yayında çarpıcı iddia: "Bana gelen bilgilere göre..."

22.Ocak.2020
Muriç için canlı yayında çarpıcı iddia:

ayakligazete.com tarafından gelenekselleşen ödül töreninde, 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Spor Programı' seçilen Maç Yeni Başlıyor, yine manşetleri verdi.

Programda dün gece, Ali Naci Küçük ,"Bu sevkin (Muriç) Başakşehir maçında gelmesi tesadüf mü? Bir telefon trafiği yaptım. Bence değil! Bence Başakşehir’in bir dahli var!" diyerek dikkat çekti.

 

TGRT Haber Spor Müdürü Sabri Ugan'ın moderatörlüğündeki Maç Yeni Başlıyor’da; hakem camiasının en etkili yazarı olarak tanınan Türkiye Gazetesi üyesi Ömer Faruk Ünal, Fenerbahçe eski yöneticisi ve yorumcusu Doç.Dr. Barış Aydil ile Hürriyet Gazetesi Galatasaray Muhabiri Ali Naci Küçük bulunuyor.

 

İşte dün gece öne çıkan konuşmalar:

Ömer Faruk Ünal: TFF Başkanı Nihat Özdemir, Kırklareli’ne maça gitti ama Riva boş kaldı. Bu kez orada Muriç’in sevki oldu. Bu sevki hangi irade yaptı, bu bulunursa, her şey çözülmüş olur. Hukuktaki arkadaşlar futbolcunun niyetini nasıl okudu?

Ömer Faruk Ünal: Sanki Riva’da birisi var ki Türkiye’yi nasıl kaosa sokarım diye çalışıyor! Zaten PFDK’dan ceza çıkmaz, çıksa da Tahkim’den döner.

Ali Naci Küçük: Bu sevkin (Muriç) Başakşehir maçında gelmesi tesadüf mü? Bir telefon trafiği yaptım. Bence değil! Bence Başakşehir’in bir dahli var!

Sabri Ugan: TFF’ye yalvarıyorum, bu talimatı değiştirin. Kartlar kendi kulvarlarında geçerli olsun. Belki o zaman bu ‘niyet-metre’ gündemden kalkar.

Barış Aydil: Rodriguez’in menajeri PSV’ye imza atıyordu ama futbolcu Fenerbahçe dedi. Ama biz de henüz imzalayamadık. Limit olayı nedeniyle bekleme süreci devam ediyor.

Barış Aydil: Moses Inter’e gitti. Maliyetinden kurtulduk.

Barış Aydil: Vedat Muriç’e çok teklif geliyor. 4-5 ciddi Avrupa kulübü takip ediyor. Fenerbahçe bu sebepten bir forvet de bakıyor. Ama Muriç devre arasında asla bırakılmayacak.

Ali Naci Küçük: Arda’nın Galatasaray’a yaptığı hiçbir yanlış yok. Ama şu an dönüşü söz konusu değil.

Ali Naci Küçük: Arda Turan konusunda yönetim ve teknik heyet görüştü. Ocak ayı için Florya’nın kapısı Arda’ya kapalı. Sezon sonu farklı olabilir. Yönetimdeki istifalar bununla alakalı değil.

Ali Naci Küçük: Brezilya’nın Flamengo kulübü Arda Turan’ı transfer etmek istiyor.

Ali Naci Küçük: Belhanda’nın satışı planlanıyor. Galatasaray üçe beşe bakmadan satmak istiyor. Teklifler de var ama Belhanda’nın talepleri yüksek. Terim ise artık Belhanda’yı düşünmüyor.

 

MAÇ YENİ BAŞLIYOR HER SALI GECESİ SAAT 23:30 TGRT HABER'DE

Kamera arkasında da güçlü bir haberci kadrosu bulunan Maç Yeni Başlıyor, TGRT Haber Spor Müdürü Sabri Ugan'ın moderatörlüğünde her salı gecesi saat 23:30'da TGRT Haber TV ekranlarında sporseverlerle buluşuyor.